Další služby

Pronájem ateliéru

Pronájem ateliéru

Tisk

Tisk

Kalibrace

Kalibrace

Kurzy

Kurzy

Pronájem ateliéru

Rental špičkového vybavení BRONCOLOR a PROFOTO včetně kamerové techniky HASSELBLAD, NIKON. Dovezeme kamkoli v Evropě. Včetně stavby mobilního studia v rámci ČR, SR. Jediné studio mezi Prahou a Vídní, které je vybaveno na Automotive žánry. Ke službám studia patří i krátkodobý pronájem špičkově vybaveného portrétního ateliéru. Výrazné motivační slevy pro studenty uměleckých škol, systém bonusů při trvalé spolupráci, řada nadstandardních výhod pro stálé zákazníky.

Celodenní sazba Celodenní sazba včetně kompletní osvětlovací techniky je 5.000 kč +DPH
Hodinová sazba Hodinová sazba
od 500 kč +DPH

Tisk

Nabízíme kompletní řešení Fine Art tisků včetně adjustace, kašírování, rámování. Za 20 let zkušeností za sebou máme stovky úspěšných realizací. I proto patří mezi naše zákazníky např. Antonín Kratochvil :-)... používáme výhradně archivní tisková média Hahnemuhle, Digigraphie by Epson a dále ručně kalibrovaná bavlněná média. Tiskneme pouze pigmentovou technologií UltraChrome HDX EPSON s vysokou stálostí a odolností vůči stárnutí. Tisky pro rodinu, studenty uměleckých škol, firemní prostředí, sběratele a další zájemce.
Tisk

Kalibrace

Kalibrace digitálních zařízení patří rovněž do základního řetězce ovládání colormanagementu pro amatéry i profesionální uživatele. Zahrnuje kalibraci zobrazovacích panelů - externí monitor, laptop, atp. Dále kalibraci tiskového zařízení na konkrétní médium a tiskovou technologii. Cílem je sladit to, co vidíme na monitoru s tím, co prezentujeme - digitální projekce, tiskový výstup, webová prezentace portfolia a další.
Kalibrace

Kurzy

Tvůrčí práce se světlem v ateliéru a exteriéru je poměrně komplikovaná množina znalostí, které vytvářejí řemeslný základ tyto znalosti aplikovat do praxe. Je celkem druhořadé, jestli se jedná a vlastní tvůrčí projekty, nebo vyhovění požadavkům náročného klienta. Kvalitní řemeslné zvládnutí práce se světlem by mělo být základem pro tvůrčí modelační postupy. Individuální semináře proto navštěvují klienti z celé ČR, SR. Rozsah a zaměření se podřizují přání frekventanta a lze jej zacílit pouze na ateliérové nebo náročnější kombinované exteriérové modelační postupy. V případě zájmu Vás pozveme na nezávaznou schůzku, kde se dozvíte vše potřebné a domluvíme se s Vámi na zaměření Vašeho studia.
Kurzy